YENİ
ÜYELİK
ŞİFREMİ
UNUTTUM?

134 Kişi Sohbet Ediyor

KumraL.!

KumraL.!

YagmuRa Benzer..Kiminin CesaReTi YokTuR KaCaR.... KimiSiDe iLiKLeRiNe KaDaR YasaR.!!

`·.ߥ-«Pµ§µ.·´

`·.ߥ-«Pµ§µ.·´

Kalbin Gözü Körse , Görünmez Göze [ ALLAH ]

İnsan gerçek dostlarını felaket anında tanır. Yenilgi yılları, iyi bir okuldur.

DeNiZ-gEzMiŞ

DeNiZ-gEzMiŞ

Akıl bir kuzu, nefîs bir kurt, iman ise çobandır. İman kuvvetli olmazsa nefîs aklı yer

FLaNKeSs

FLaNKeSs

Bazen İnsan Susmak İstiyor Ama Gözler Görüyor Susmakta Çare Olmuyor

ß é ß é q..

ß é ß é q..

.Giт Şiмdi Kiмin Gєяçeği OLuяsan Ol ! Aятık Haчaliм Bilє Dєğilsiη...

ß é ß é q..

ß é ß é q..

Benim ÇıkaRsıZ YaşAntım, sizin Menfaat Terazinizi Bozar demiştim..

Kameralı sohbet Yardım

Seslizindan.com kameralı sohbet sitemizi ilk defa ziyaret ediyorsanız ve daha önce sesli ve kameralı sohbet sitelerine giriş yapmamışsanız.Doğru makaleyi okuyorsunuz demektir.Görüntülü görüşme özelliği sunan sesli siteler de sorunsuz olarak görüntülü görülme yapabilmeniz için kısaca bu makalemizde bir kaç önemli bilgiyi paylaşacağız.

 Bir çok sohbet scr*pti üzerinden görüntülü görüşme imakanı sunan,farklı sistemler ile hizmet veren birbirinden farklı sohbet siteleri bulunmaktadır.sesli ve görüntülü hizmet sunan sistemlerden olan Speakychat sistemi ile hizmet vermekteyiz.Ve sistemimiz içerisinde rahatca ve kolayca görüntülü chat yapabilmeniz için basit bir kaç detaydan olan,ve seslichat sitemize giriş yapabilmenizi,ayrıca sistem özelliklerini kullanabilmenizi sağlayan Speakychat eklentisini kurmalısınız.

Eklenti kurulumu için ayrıca bakınız; sesli chat giriş sorunu

kameralı sohbet sitesi

Eklenti kurulumunu sorunsuz olarak yaptığınızı ve siteye yine sorunsuz olarak giriş yapmış olduğunuzu varsayıyoruz ve kameralı sohbet sisteminden yararlanmanız için gerekli olan öncelikle siteye giriş yapmadan kameranızın takılı olduğunu kontrol etmelisiniz.Çünkü,bazen sesli site odaları içerisinde sistem kamerayı daha sonra takmanız halinde görmeyebiliyor.

Kameramızda takılı ise  önce aynaya geçiyoruz saç,baş düzeltmesi yaptıkdan sonra (: oda içerisinde bulunan yazı yazma kısmının hemen üstünde,kamera ikonunu göreceksiniz.  Kamera ikonuna tıkladığınız andan itibaren oda içerisinde kameranız aktif olarak çalışacak ve oda içerisinde bulunan kişilerin sizi görmesini sağlamış olacaksınız.

   Zaman,zaman görüntü donması olmaktadır.Bu görüntü donmasının sistemle alakası yoktur.İnternet hızınız veya bilgisayarınızın yoğun bir şekilde çalışmasından kaynaklıdır.Eğer internet hızınız normal ise ve bilgisayarınızda kasma yok ise kullandığınız kamera için driverleri güncellemeniz sorununuzu ortadan kaldıracaktır.

   İlginizi çekebilecek bir diğer makalemiz:  sesli site ban

Kameralı sohbet

Yazar : 350
25 Kasım Cuma 19:12
6520 Görüntüleme

Etiketler:


Gönder

POPÜLER YORUMLAR

sesli sohbet sesli chat sesli panel