Sosyal Medya

168Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli chat giriş yardım

 

 Sesli chat sitelerine ilk defa giriş yapacak olan misafirlerimize kısaca sorunsuz olarak sohbet odalarına giriş yapmalarına yardımcı olması amacı ile bu makaleyi yazma gereği hissettik.

 Sesli chat giriş yardımı içerikli makalemizde sizlere yazımsal ve videolu olarak seslichat sitesine giriş nasıl yapılır ve giriş  yapılamamasına sebep olan eksiklikleri belirteceğiz.

İlk olarak sesli sohbet sitesine sağlıklı bir giriş yapmak için,internet Explorer ile giriş yapmalısınız!Diğer chrome,mozilla vs gibi tarayıcılarda sorun yaşayabilirsiniz.Şimdi sırası ile sorunsuz bir şekilde sesli sohbet sitelerine giriş yapmayı şıklar halinde sıralayalım.

 a) Yukarıda bahsettiğimiz üzere,giriş yapmak istediğimiz seslisohbet sitesini İnternet Explorer tarayıcımız ile açalım.  

 b) Sesli site ana sayfasına giriş yaptıkdan sonra karşımıza altda ki  resimde görüldüğü gibi login ( Giriş ) kısmından misafir giriş seçeneği altında,siteye giriş yapmak istediğimiz rumuzumuzu yazıyoruz ve giriş yap butonuna tıklayıp sistemin sohbet odalarına yönlendirmesini bekliyoruz.  

sesli chat giriş yardım

c) Sohbet odalarına giriş yapabilmemiz için açılan yeni sayfada,ilk defa giriş yapacağımız için,oda isimlerini vs görebiliriz.Fakat sohbet odalarına giriş yapamayız.Bunun için ise,sesli chat activex eklentisini kurmamız gerekmektedir.Zaten sohbet odalarına giriş yaptığımız zaman,sarı bir şerit içerisinde veya benzer bir eklenti yükleme uyarısı karşımıza çıkacaktır.Eklentiyi yüklemeyi onaylıyoruz ve eklenti otomatik olarak tayarıcımıza kurulacaktır.sesli chat activex eklentisi yükleme işlemi bittikden sonra yine otomatik olarak sistem sayfanızı yeniyelecektir.

Buraya kadar hiç bir sorun yaşamadan eklenti yükleme işlemini gerçekleştirmiş olduk ve sesli chat odalarına giriş yapabilir sohbetlere katılabilirsiniz. 

 Ayrıca sesli chat yardım başlıklı videomuzuda inceleyebilirsiniz.

 

 Explorer tarayıcımızı sıfırlamak ile ilgili makale için linke tıklayınız: İnternet explorer ayarlarını sıfırla.

Ayrıca bakınız;

Sesli sohbet chrome giriş yapmak

Sesli chat hakkında daha daha fazla bilgi için: Sesli chat kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Yazar :
19 Kas Ctesi 06:27
5982 Görüntüleme

Etiketler:


Gönder

Popüler Yorumlar